Tryb wyświetlania: normalnykontrastowa
Rozmiar tekstu:

Menu przedmiotowe
e-Urząd (co, gdzie i jak załatwić)
Dane teleadresowe
Prawo lokalne
Majątek gminy
Budżet
Podatki lokalne
Opłaty lokalne
Informacja o środowisku i jego ochronie
Programy i zamierzenia
Przetargi
Konkursy
Oferty pracy
Współpraca z organizacjami pozarządowymi
Konsultacje społeczne
Sprawy mieszkaniowe
Oświadczenia majątkowe
Kontrola zarządcza
Przebieg i efekty kontroli
Sprawozdania finansowe
Rejestry, ewidencje i archiwa
Elektroniczne Dzienniki Ustaw oraz Monitor Polski
Wyszukiwanie przedsiębiorców z rejestru Ewidencji Działalności Gospodarczej
Dostęp do informacji publicznej
Ponowne wykorzystanie informacji publicznej
Wybory samorządowe 2014 rok
Wybory do Parlamentu Europejskiego - 25 maja 2014 roku
Referendum gminne w sprawie likwidacji Straży Miejskiej
Archiwum informacji
Oświadczenia majątkowe
Radni Rady Miejskiej
Kierownictwo i pracownicy Urzędu Miejskiego
Henryk Studzieński - Burmistrz (kadencja 2002 - 2006)
Jan Duda - Zastępca Burmistrza (kadencja 2002 - 2006)
Sławomir Kowalski - Zastępca Burmistrza (kadencja 2002 - 2006)
Krystian Szostak - Burmistrz (kadencja 2006 - 2010)
Tomasz Drąszkowski - Zastępca Burmistrza (kadencja 2006 - 2010)
Mirosław Kraus - Zastępca Burmistrza (kadencja 2006 - 2010)
Dariusz Skrobol - Zastępca Burmistrza (kadencja 2006 - 2010)
Grażyna Goszcz - I Zastępca Burmistrza (kadencja 2010-2014)
Wojciech Mikołajec - Sekretarz Gminy (kadencja 2002 - 2006)
Adam Matusiewicz - Skarbnik Gminy (1.03.2000 - 31.03.2008)
Marek Dutkowski - Skarbnik Gminy (01.01.2008 - 30.06.2012)
Aleksandra Grygierczyk - Zastępca Skarbnika (do dnia 30.04.2013 r.)
Marek Dutkowski - Naczelnik Wydziału Finansowego UM w Pszczynie (18.06.2001 - 31.12.2007)
Franciszek Noszka - Naczelnik Wydziału Urbanistyki i Architektury (1.08.1999 - 30.09.2008)
Ilona Bryła - Zastępca Naczelnika Wydziału Finansowego UM w Pszczynie (13.07.2009 - 31.03.2010)
Katarzyna Szafron - Zastępca Naczelnika Wydziału Finansowego (do 30.04.2013 r.)
Edward Bogacz - Kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego (do 31.07.2013 r.)
Beata Konarska- Kościelny - Referent w Wydziale Finansowym (9.06.2009 - 13.10.2010)
Kierownictwo jednostek powołanych przez gminę Pszczyna
Wybory samorządowe 2010 rok
Wybory do Sejmu i Senatu RP 2011
telefony alarmowe
telefony alarmowe
Data utworz. Symbol Tytuł dokumentu
 09.05.2008 Oświadczenie majątkowe
 20.07.2007 Oświadczenie majątkowe
 25.05.2006 Oświadczenie majątkowe
 02.06.2005 Oświadczenie majątkowe
 25.06.2003 Oświadczenie majątkowe

Liczba wyświetleń bieżącego katalogu: 3191
Intrukcja użytkowania biuletynu
    Administracja serwisu   Pomoc   Redakcja  
    Informacje nieudostępnione w biuletynie
    Instrukcja użytkowania biuletynu    Polityka Cookies

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akceptacji plików cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia